Kadın Atkı Bere Eldiven          Erkek Atkı Bere Eldiven          Çocuk Atkı Bere Eldiven          Bebek Atkı Bere Eldiven      Kar Eldiveni               Polar Bere Boyunluk Eldiven          Polar Pijama          Kar - Kayak Maskesi

 

 

 

 
Kar Eldiveni

Kış ayları ülkemizde ve benzeri ülkelerde sert şartlarla birlikte geçirilmektedir. Bu sert şartlarla başa çıkmak için en kolay yol olarak sıkı biçimde giyinmek gerekmektedir. Pek çok insan kışın üşüyüp hasta olmamak için atkı, bere ve eldiven gibi ürünler kullanmaktadır. Bu kıyafetleri kullanan kişilerin kış aylarında rahat bir şekilde dışarı çıktıkları ve gezip dolaştıkları görülmektedir. Belki ufak ayrıntılar gibi görülmekte olan bu kıyafetler kışlık ve kalın giysilerimizi tamamlayarak vücudumuza soğuk geçmesini engellemektedir. Bu kıyafetler arasında en önemlilerinden birisi olarak eldivenler görülmektedir. Eldiven soğuk havalarda ellerimizi kullanırken, ellerimizin soğuktan etkilenmesini engellemekte ve rahat bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Bu eldivenler kar eldiveni şeklinde olabildiği gibi yün eldiven şeklinde de olabilmektedir.

Kış Aylarına Özel Kar Eldiveni

Kış aylarında kullanılmak üzere tasarlanan ve üretilen eldivenler farklı seçeneklere sahiptir. Kışlık eldiven çeşitlerinin bir kısmında sıcak tutma özelliği öne çıkmaktadır. Tamamen yün malzemeden üretilen eldivenler bunu sağlayacak özelliklerdedir. Yün malzeme insanların elini rahatça kullanabileceği şekilde sıcak tutabilmektedir. Ancak özellikle kar yağışının olduğu zamanlarda bu eldivenler ıslanma yaşayarak ihtiyacı karşılayamama gibi durumlarla karşılaşılabilmektedir. Bu durumların yaşanmaması için kar eldivenleri kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra ülkemizde ve dünyanın farklı yerlerinde kış aylarında yapılabilecek spor aktiviteleri bulunmaktadır. Bu aktivitelerin rahat bir şekilde yapılabilmesi içinde özel kıyafetler gerekmektedir. Kar eldiveni bu aktivitelerin bir kısmını rahat bir şekilde yapılmasını sağlayacak ürünlerdendir.

Kar Eldiveni Çeşitleri

Kar eldiveni temel olarak, sıcak tutmayı sağlamak amacı ile içi tamamen yün ile kaplı bir üründür. Bunun yanı sıra kar ile uğraşırken ya da oynarken içine su kar suyu girmesini engelleyebilecek şekilde özel malzeme ile çevrelenmiş kaliteli ürünlerdir. Bunların yanı sıra kar eldiveni modellerinde elden kolay çıkmayı engelleyecek gerekli lastik ve sıkma kısımları bulunabilmektedir. Bu kısımların bulunması hem içerisine soğuk girmesini hem elden kolay çıkmasını hem de içine su girmesini engelleyecektir. Kar eldivenleri kalitesi ve desenleri ile diğer eldiven çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca parmakların rahat hareket edebilmesi amacı ile parmak araları özel olarak tasarlanmaktadır.

Tükendi
D11553
₺89,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
24 Saatte Kargo
Tükendi
D1645
₺89,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
24 Saatte Kargo
Tükendi
Yeni Ürün
24 Saatte Kargo
Tükendi
D334499
₺199,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
24 Saatte Kargo
Tükendi
B814-1
₺49,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
24 Saatte Kargo
1. KALİTE
Tükendi
B814-5
₺49,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
24 Saatte Kargo
1. KALİTE
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR